2021 Dekorasyon Trendleri

2021 Dekorasyon Trendleri

Dekorasyon trendleri her yıl olduğu gibi önümüzde ki yılda da yenileniyor. 2021 dekorasyon trendleri nelerdir merak eden kişiler de meraklarını bu yazımız ile giderebilirler. Bu yıl canlı renkler ve modern tarzda dekorasyonlar daha çok tercih ediliyordu. Önümüzde ki yıl ise artık sadeliğe doğru bir yöneliş var. Yalın bir dekorasyon tarzı olacak ve artık evin şıklığı değil içinde yaşayan kişileri konforu ön plana çıkartılacak. Mobilyalar olduğu gibi kullanılacak dekoratif ürünlerde kişinin konforunun artması amacını taşıyacak. Fazla eşyalar alınmayacak, gözü yoran ve karışıklık yaratan eşyalar ise artık evden uzaklaştırılarak sadelik ve minimal bir tarz oluşturulacak.

2021 En Çok Kullanılan Dekor Fikirleri

Önümüzdeki yıl en çok kullanılacak olan dekorasyon fikirleri ise belirttiğimiz gibi sadeliği aynı zamanda rahatlığı ve konforu sağlayacak şekilde olacak. 2021 en çok kullanılan dekor fikirleri arasında ise duvar rengi olarak mavinin tercih ediliyor olması bulunuyor. Özellikle okyanus mavisi duvar boyasının kullanılması ile evde denizin huzuru ve dinginliği sağlanıyor. Elbette duvar kağıdı kullanımı da bu yıl olduğu gibi çok tercih ediliyor. Duvar kağıtlarında da sade renkler, düz ve simetri çizgiler üç boyutlu olanlar daha çok kullanılıyor. Dekorasyon trendleri ise işlevsel olmaları ile dikkat çekiyor. Bir yandan görselliği tamamlarken diğer yandan da fazla eşyadan arındırılmış evde konforun artmasını sağlıyor.

Ev Dekorasyonunda Kullanılan Dekor Ürünleri

Evin dekorasyonu yapılması sırasında en küçük detayların dahi düşünülmesi şarttır. Mobilyalar, perdeler, halılar, zemin kaplaması, aksesuarlar tam bir uyum içinde olmalıdır. Bu nedenle de bir stil belirlenmeli ve her üründe bu stile uygun olarak seçilmelidir. Küçük evlerde odaların derinlik kazanması ve daha geniş görünmesi için duvara asılacak aynalar yararlı olacaktır. Ev geniş olsa da eğer pencereden güzel bir manzara görünüyorsa tam karşısında ki duvara asılacak ayna bu manzarayı da yansıtacağından değişik bir hava katacaktır. Ev dekorasyonunda kullanılan dekor ürünleri için burada pek çok resim bulunuyor ve bunlardan beğendiklerinizi siz de alarak evinize yeni bir hava katabilirsiniz.