En İyi 10 Kapı Dekorasyonu

En İyi 10 Kapı Dekorasyonu

En iyi 10 kapı dekorasyonu için hem yazımızdan hem de görsel örneklerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzden çok değil en fazla beş ya da altı sene öncesinde çok az kişi evinin kapısında dekor ürünü kullanırdı. Şimdi ise neredeyse her ev kapısında farklı bir süs görebilmekteyiz. İster dışarıda hazır satılan ürünlerden kullanabilirsiniz isterseniz de masrafa girmeden kendiniz üretebilirsiniz. Evin ana kapısı için dekor yapmak istiyorsanız öncelikle paspas kullanıp kullanmadığınız önemlidir.

Eğer evinizin girişinde paspas kullanıyorsanız seçeceğiniz süsün ona uyumuna dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise evinizin bina içerisinde mi yoksa müstakil mi olduğudur. Eğer müstakil bir evde yaşıyorsanız hava temasından zarar görmeyecek bir dekor ürünü seçmelisiniz.

Yalnızca Dış Kapı mı Süslenir?

En iyi 10 kapı dekorasyonu örneklerimizde bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. Artık yalnızca ana kapı süslenmemektedir. Evinizin içindeki kapılarda da süslemeler yapabilirsiniz. Genellikle çocuk odalarında tercih edilen bu süsleri seçerken eşya tarzınıza ve kullandığınız renklere uyumuna da mutlaka dikkat etmelisiniz.

Exit mobile version