2021 Marshall Renk Kataloğu

2021 Marshall Renk Kataloğu

Bu yılki trend tahminlerimizde, hepimizin hayatta gerçekten neyin önemli olduğunu yeniden düşündüğümüzü gördük. Geçmişten destek alarak, kendimize inanarak, işbirliği yaparak ve geleceği planlayarak, hesaplamalar yapıyor, gelecek için yeni ve olumlu bir yöntem buluyoruz. Değişimi kucaklamak cesaret ister. Evlerimiz bize bu konuda sağlam ve destekleyici bir zemin ve yaratıcılığımızı ifade edebileceğimiz bir alan sunuyor. Marshall 2021 Yılın Rengi Cesur Toprak, dengeleyici, kolaylaştırıcı, sıcak, doğal ve nötr bir renktir. Aynı zamanda diğer renkleri öne çıkaran çok yönlü bir renktir. Evinizin havasını değiştirmek için bu rengi nasıl kullanabilirsiniz? Tamamı Yılın Rengi etrafında şekillenen, kullanımı kolay dört renk paleti oluşturduk. Kendinizi istediğiniz şekilde ifade etmek için bunları kullanabilirsiniz. İlk adımı atmaktan korkmayın.

2021 Marshall Zaman Paleti Renkleri

Cesur Toprak ile Zaman Paletindeki renklerimizi eşleştirerek rahat ve samimi bir yemek alanı yaratın. Geleneksel ya da modern her türlü mobilya için mükemmel bir fon oluşturan bu palet, estetik aksesuarlarla ve doğal malzemelerle güzel bir uyum yakalar.

2021 Marshall Yaşam Paleti Renkleri

2021 Yılının Rengi Cesur Toprak ile Yaşam paletinin cesur pembe ve kırmızı renklerini eşleştirerek kendinizi yansıtma cesaretini gösterin. Bu renkler; modern mobilyalar, grafik desenler ve açık renkli ahşap zeminlerle harika sonuç verir.

2021 Marshall Denge Paleti Renkleri

Sıcak ve samimi bir hava yaratmak için Cesur Toprak ile Denge paletinin toprak tonlu renklerini birlikte kullanın. Bu zarif ve şık tonlar, 1950’lerin mobilyalarının yanı sıra bakır, mermer ve kadife gibi zengin yüzeylerle de çok uyumludur.

2021 Marshall Doğa Paleti Renkleri

Doğa paletindeki renklerle doğayı evinize getirin. Mavi ve yeşil tonlarını Yılın Marshall Rengi Cesur Toprak ile dengeleyin. Bu tonlar doğal ahşap, eskitme mobilyalar, estetik seramikler ve salon bitkileriyle tamamlandığında çok hoş durur.