2021 Trend Avize Modelleri

2021 Trend Avize Modelleri

Evin kendini belli etmesini sağlayan ve yaptığınız dekorasyonları yeterince ön plana çıkaran avizeler oldukça önem taşımaktadır. Avize seçerken kararsız kaldıysanız evinizi iyi tanımanız yeterli olacaktır. Tabi bu avizeleri seçerken bilinmesi gereken bazı detaylar vardır. En İyi Avize Dekorasyonu tavsiyelerimizden bahsedeceğiz.

En İyi 10 Avize Dekorasyonu Tavsiyesi

Avize almadan önce düşünülmesi gereken hangi odada kullanacağınızdır. Çok sayıda taşa sahip avize alıyorsanız ürünün asfor kristal taş olması gerekir. Salon için şık bir avize almak gerekirken, diğer odalar için daha sade olanlara yönelmek gerekir.

Büyük bir salona sahipseniz 2 tane avize kullanarak mekanın loş olmasını sağlayabilirsiniz. Yatak odaları için avize alırken ayarlanabilir aydınlatmalar ya da led kullanmak faydalı olacaktır. Koridorlar için sarkıt avizeler kullanmak yerine tavana monte edilen bir ışık kaynağı mekanı daha canlı tutacaktır.

Banyoda spor, buhardan etkilenmeyen ve yoğun bir avize seçmek ortamı karanlıktan kurtaracaktır.  Avize alırken seçeceğiniz avizenin çelikten olmasına dikkat edin. Çelik olmayan avizeler paslanıp çirkin bir görümüme bürünebilirler. En iyi 10 avize modelleri tavsiyelerimiz evinizi her zamankinden daha aydınlık göstereceklerdir.