2021 Trend Ev İçi Dekorasyon Fikirleri

2021 Trend Ev İçi Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon örnekleri çok çeşitli olsa da en dikkat çekenleri ev için olanları olmaktadır. Her ürünü kolaylıkla eve uyarlayabileceğinizden bu alanda sınır pek olmamaktadır. Genelde klasik ve spor tasarımlar olsa da bunlar da kendi içinde farklılık gösterebiliyor. Klasik örnekler eskiden olduğundan farklı olarak eskiyle yeninin uyumu şeklinde olmaktadır.

Spor bir koltukla kristal bir avizeyi çok rahat kombinleyebilirsiniz. Sarı renk ışık kullanıyorsanız koltukları açık renk seçmeniz önerilebilir. Beyaz ışıkta ise gri renkler çok kullanışlı olmaktadır.

Tek Ürünle Büyük Değişiklikler Yapabilirsiniz

Fon perdeler ile store perdeleri renkler uyumunu gözeterek kullanabilirsiniz. Koyu ve desenli fonlar açık renk store perdelerle kullanılmalıdır. Store perdenin desenli kullanılacağı durumlarda fon perde kalın kumaştan ve düz renk seçilmelidir.

Spor tarzın yoğunlukta olduğu evlerde TV ünitesi eskitme kullanılabilir. Tek bir ürün klasik seçilecekse bu büyük ya da hacimli bir ürün olmalıdır. Risk almak istemiyorsanız dekorasyon örnekleri içinden halıları da kullanabilirsiniz. Etnik desenlerin yoğun kullanıldığı halılarla spor klasik karışımı bir şıklık oluşturabilirsiniz.