Bodrum Evleri Dekorasyon Fikirleri

Bodrum Evleri Dekorasyon Fikirleri

Bodrum evleri, bir diğer adıyla Alaçatı evleri, günümüzde dekorasyonu oldukça revaç gören bir iç dekorasyona sahiptir. Bodrum evleri iç dekorasyon yapısı incelendiğinde bizleri bambaşka bir dünya bekliyor diyebiliriz. Özellikle de bu evlerin sahip olduğu otantik tarzdaki dekorasyon tipi, pek çok kişiyi de kendisine hayran etmeyi sağlıyor. Bu tarz beyaz evler, sadece görenleri değil, dünya genelinde de pek çok kişinin ilham kaynağı oluyor. Peki, görenleri etkisi altına almayı başaran bu evlerde ne gibi dekorasyon fikirleri ya da trendleri izleniyor biliyor musunuz? Eğer Bodrum beldesinde kendinize ait bir ev varsa ya da normal yazlık bir evinizi bu tarz bir dekorasyon önerileri ile bütünleştirmek isterseniz, Bodrum Evleri Dekorasyon Fikirleri yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bodrum Ev İçi Dekorasyonu


Ev için dekoratif ürünler ve aksesuarlar Bodrum evlerinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle de hiçbir bodrum evinde duvarları tamamen boş ve beyaz görmeniz imkansızdır diyebiliriz. Aslında evlere otantik havayı katan da bu duvarlara yerleştirilen aksesuarlardır. Bizlere baktığımızda Osmanlı ve Rum havasını çağrıştıran bu evlerin iç dekorasyonunda genellikle duvarlar ön plana çıkar. Duvara asılan çeşitli porselen tabaklar, set halinde olan ahşap özellikli tablolar ve daha pek çoğu Bodrum evlerinde tercih edilen aksesuarlardandır. Genellikle ahşap ve hasır ürünler tercih edilir. Siz de eğer Bodrum tipi bir ev istiyorsanız, hasır ve ahşap mobilyalar, aksesuar ve ürünler alabilirsiniz.

Bodrum Evleri Mobilya Seçimi


Mobilya dekorasyon ürünleri Bodrum evlerinde genellikle soft tonlarda tercih edilir. Özellikle deri ya da benzeri kumaşta mobilyalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Sıcak bölgelerde bu tarz kumaşlar çok konforlu olmayabilir. Onun yerine hem dekoratif hem de rahat olan pamuklu koltuk takımları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bodrum evlerindeki dekorasyon ürünlerine baktığımızda, ahşap dolaplar oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle de mutlak dolapları, salon ya da oturma odalarında kullanılan, sehpa ve vitrin ürünleri ahşap bir dekorasyona sahip. Sizler de bu ürünleri internet üzerinden araştırarak evinize en uygun olanı bulabilir ve online ya da direkt olarak mağazadan satın alabilirsiniz.