Dekor Fikirleri

Dekor Fikirleri

2021 yılı en çok kullanılacak olan dekor fikirleri merakla bekleniyordu ve yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Dekor denilince akıllara her yıl yenileri eklenmiş ve değişiklik içinde güzel fikirlerle ortaya çıkmış moda takipleri geliyor. Önümüzdeki yıl evlerinizi ve ofislerinizi trende uygun bir şekilde şık tutmak için en yeni trendleri takip etmeli ve yeni dekorasyon fikirlerinden yola çıkarak modanın uyumunun tadını çıkarabilmelisiniz. 2021 yılının kendiniz için fark yaratarak bundan önceki yıllardaki alışkanlıklarınızdan vazgeçip, trendlere uygun fikirlerle harika bir yıl olmasını diliyoruz sizler için. Yeni yıl gönüllerde yeni trendleri ve modası ile güzel bir iz bırakacak. Yeni yıl dekor fikirleri arasında; dokuma duvar süsleri, dekoratif perdeler, yeşilin tonları ile birleşmiş bitkiler ve açık raflar yer alır.

Yeni Yıl Ev Dekorasyon Fikirleri

2021 ev dekorasyon trendleri arasında çok hoşunuza gidecek yeni trend fikirleri yer alır. Buna salonlarınızı süsleyecek dekoratif aynalar ile başlayabilirsiniz. Bu yıl damgasını vuracak yeşil bitkileri evinizin bir köşesine yerleştirebilir, salonunuzda adeta orman havası yaşayabilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden üretilmiş harika bir salon masası ile misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Kağıt lambalar 2021 yılının gözdesi olacak, ister abajurlarınızda isterseniz de sarkıt avizelerinizde tercih edebilirsiniz. Koltuklarınıza gelince, trend şekilli koltuklar olacaktır. Özellikle bu yeni stil koltuklar “s” harfi şeklindeki tarzı ile çok hoşunuza gidecek. Salon ve yatak odanızda 2021 yılının en ağırlıklı renkleri olan mavi ve pembe renk tonlarını düşünebilirsiniz.

Muayenehane Dekorasyon Fikirleri

Eğer bir muayenehaneniz var ise sizlere sunacağımız çok güzel dekorasyon fikirleri olacaktır. Muayenehane dekorasyon, gelen misafirler ve hastalar için ilk izlenim çok önemli olduğundan dikkat edilmesi gereken bir konudur. Hastalarınız bekleme salonunda oturacakları için konfor ön planda olmalı, açık renkler tercih ederek ortamın havası yumuşatılmalıdır. İşlem görülecek odada ise özellikle yeşil tonlarını seçerek hastalara huzurlu bir ortam vermiş olursunuz. Klasikliğin dışına çıkıp mobilyalarınızı şekilli ve 2021 yılı trendlerine uygun olarak tasarlayıp yaptırabilirsiniz. Hastaların ihtiyaçlarını kolay sağlamak adına da ortamda sunacağınız şık bir peçetelik ve damacanalarınız için şık örtü kaplamalarını da tercih edebilirsiniz.