En İyi 10 Dikey Elektrikli Süpürge Marka ve Modeli

Artık hayatımızın her alanında var olan elektrikli aletler, evlerimizin de vazgeçilmezleri arasında kendine yer buldu. Bulaşıktan, çamaşıra, yemek pişirmeden temizliğe kadar evimizin her köşesinde bir elektrikli alet bulmak mümkün.
Hatta öyle ki, artık elektrikli ev aletleri olmadan bir hayat yaşamak oldukça zor. Bazılarımız için ise imkansız denebilir.

Dikey Elektrikli Süpürgeler

İşte bu aletlerin en başında da bizi temizlik konusunda oldukça ağır bir yükten kurtaran, elektrikli süpürgeleri gelmekte. Günlük yaşantımız da, gerek dışarıdan evimizin ortamına giren toz vs. gibi kirler, gerekse ev içerisinde kendimizin oluşturduğu kirleri temizleme de bizim en büyük yardımcımız elektrik süpürgeleri olmakta.

Son dönemlerde popülaritesi artan süpürge robotlar olsa da, çoğu zaman hayat kurtaran yine bildiğimiz elektrik süpürgeleri olmakta. Aniden gelişen temizlik ihtiyaçlarını karşılamada temizlik robotları çok ağır ve bir çok kiri almada yetersiz kalabiliyorken, elektrik süpürgeleri neredeyse bütün zeminlerden kiri ve dökülen maddeleri temizleyebiliyor.

Hal böyle olunca hiç bir zaman elektrikli süpürgelerin kullanımı bitmeyecek gibi görünüyor. Normal elektrikli süpürgelere kıyasla, yeni nesil dikey süpürgeler son dönemlerde hem teknolojik olarak hem de tasarım olacak ön plana çıkıyor. Gerek ergonomik, gerekse görsel olarak bir çok kişi tercihini dikey süpürgelerden yana kullanmaya başladı bile.

Dikey elektrikli süpürgelerin sağlamış olduğu kullanım kolaylıkları

*** En bariz özelliği kapladığı alanın, normal elektrikli süpürgelere göre çok az olması. Hemen her yere dikey olarak bırakılabilir olması. Mesela bir kapı arkasına rahatça gizleyebilirken, diğer süpürgeleri daha geniş alanlı yerlerde saklamak zorunda kalıyorsunuz.

*** Diğer göze çarpan özelliği ise, kablosuz olarak kullanılabiliyor olması. Böylelikle prizden uzaklaşacağınız belirli bir kablo mesafesi yerine, size şarjının yettiğince evin her yerine gitme imkanı sağlıyor. İster salonda, ister oturma odasında. İsterseniz ani gelişen temizlik ihtiyaçlarında, hızlı bir şekilde kullanılabilir olması.

*** Süpürme hortumunu bir eliniz de, elektrik süpürgesini diğer bir eliniz de taşıma sıkıntısının olmaması. Diğer süpürgelere kıyasla, ağırlık olarak ve tasarım olarak daha minimal olan bu dikey elektrikli süpürgeler, taşıma ve kullanım kolaylığı açısından da çok büyük avantajlar sağlıyor.

En İyi 10 dikey elektrikli süpürge marka ve modeli

Biz de bu dönemin en çok göze çarpan, elektrikli ev aletlerinden birisi olan, dikey elektrikli süpürgelerin en çok tercih edilen marka ve modellerini sizler için derledik.
En iyi elektrikli dikey süpürge hangisi? Şüphesiz dikey süpürge almak isteyen herkesin ilk sorduğu soru bu oluyor.
Değerlendirmelerimizi; en yüksek performansı veren, kablosuz, sessiz çalışan, kullanımı kolay şeklinde yaptık…
İşte karşınızda en çok kullanılan, en çok tercih edilen 10 dikey elektrikli süpürge marka ve modeli.

1 Dyson V8 Absolute
2 Xiaomi G9 Handled
3 Fakir Franky
4 Dyson Cyclone V10
5 Mi Vacuum Cleaner Light
6 Nilfisk Easy 2 in 1
7 Rowenta RH6545WH
8 Electrolux Ergo Rapido
9 Bosch BCS612KA2
10 Arnica Klik Klak

Bu ve buna benzer elektrikli ev aletleri kıyaslama yada değerlendirmelerini yapmamız için değerli yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Exit mobile version