En İyi 10 Ofis Dekorasyonu

En İyi 10 Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu kişilerin tercihlerine göre oluşturabilecekleri bir alandır. Ofiste derilerin ve siyahın hakim olduğu bir gerçekse de şimdilerde bu durum biraz daha yumuşadı. Artık farklı seçeneklere de fırsat sunulmaktadır. Bekleme salonlarında terleten ve rahat oturmaya elverişli olmayan koltuklardan ziyade yumuşak dokulu ve açık renk ürünler tercih edilebilir.

Ofis kısmında da aynı durum geçerlidir. Dekorasyonun ana parçası koltuklar ve kullanılan masadır. Eğer bunlarda koyu renk tercih edildiyse ışıklandırmada büyük ürünler tercih edilmelidir. Küçük ışıklandırma kullanılacaksa sayılarının çok olması önemlidir. Minik duy avizeler ofislerin bekleme salonunda çok şık ve temiz bir görüntü oluşturacaktır.

Farklılıkları Detaylarda Yansıtın

Belgeler çerçeveletilip duvara asılacaksa çerçeveler sade olmalıdır. Koyu veya açık renk olması sizin tercihiniz olacaktır. Desenli çerçeve kullanılacaksa ortamın sade dizayn edilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Ofis dekorasyonu iç karartmayacak şekilde nizami yapılmalıdır. Canlı ve hareketli renkleri mümkün mertebe tercih edilmemelidir. Kullanmayı düşünüyorsanız da ufak detaylar da kullanmanız çok önemlidir. Örneğin, biblo kullanırken bakır tonları yerine mavi tonları kullanılabilir. Yine ufak detaylar da olacak şekilde pırıltılardan yararlanabilirsiniz.