Kitaplık Dekorasyonları

Kitaplık Dekorasyonları

Kitap severler kitap okumak kadar onu korumak konusunda da çok titiz davranmaktadır. Kitapları konularına, yazarlarına hatta renklerine göre ayıran kitap severler tabi ki şık bir kitaplık kullanmak isteyeceklerdir. Kitaplık Dekorasyonları tavsiyelerimizden bahsedeceğiz.

En İyi 10 Kitaplık Dekorasyonu Önerileri

Kitaplık tasarımı için hangi odanın hangi durvarının kullanılacağı ve diğer eşyaların durumu oldukça önemlidir. Ahşap raflar ile odanıza özgün bir hava katabilirsiniz. Zaten bir kitaplığa sahipseniz ve onu çok sade buluyorsanız kitaplığı farklı renklere boyamak ya da led ışıklandırmayla da havalı bir görüntü elde edebiliriniz.

Kitaplık tasarımlarında geometrik şekiller kullanmak oldukça şık bir seçenektir. Kapı çevresi de dahil olmak üzere tüm duvara yerleştirilen raflar devasa bir kitaplık oluşturmanızı sağlayacaktır. Sadelik sevenlerdenseniz birkaç ahşap kasayla da farklı bir görünüm elde edilebilir. Zeminden tavana kadar uzanan bir ağaç gövdesinin etrafına raflar eklemek rüstik tasarımları sevenle için iyi bir seçenek olacaktır.

Kitaplığı tam ortadan bölen bir ayna eklemek odaları ve kitaplığı daha geniş göstermek için uygun olacaktır. Çok katlı bir evde oturuyorsanız merdivenlerin altında kalan alanı raflarla değerlendirmek mantıklı olacaktır. En iyi 10 kitaplık dekorasyonu tavsiyelerimizi kitaplarınız çok sevecek.

Diğer Sitemizdeki İçeriklere de Göz Atabilirsiniz