Teras Dekorasyonu

Teras Dekorasyonu

Boğucu şehir yaşamından uzaklaşmanın en iyi yollarından biri de terastır. Bazen bir hobi köşesi bazense sadece dinlenmek için güzel bir ortam çoğunlukla da arkadaşlarla geçirilecek hoş vakitlerin en güzel konumu. Tabi bu durumların sağlanabilmesi için ortamın uygun hale getirilmesi gerekiyor. Bunun için size 10 teras dekorasyonu fikirleri vereceğiz.

En İyi 10 Teras Dekorasyonu Fikirleri

Terasımızı 4 mevsim kullanmakla başlayabiliriz. Camlarla kaplamak kışın bile keyifle oturulacak bir mekan oluşturacaktır. Terasınıza soft bir görüntü vermek burada dinlenebilmeniz için faydalı olacaktır. Ekstra rahat eşyalar tercih etmek evin içine dönmemenize neden olabilir.

Bahçe mobilyaları kullanmak şık ve sıcak bir ortam yaratacaktır. Teras da büyük bir alana sahip değilseniz taş zemin üzerine bambu mobilyalar ferahlık katacaktır. Farklı tarzda soft ışıklandırmalar akşamlara romantik bir hava katacaktır. Terasınızı parke ile kaplamak hem görüntüde şıklık hem de mobilyalar için geniş bir seçenek havuzu yaratır.

Ne kadar çok doğa esintisi kullanırsanız o kadar ferah bir ortamınız olur. Beyaz ağırlıklı tercihler yapmak size yazın serin bir ortam sunar. Minimalist ve renkli mobilyalar küçük terasları bile devasa göstermek için yeterlidir. Umarız en iyi 10 teras dekorasyonu fikirlerimiz size daha şık ve ferah bir terasın kapılarını açar.

Diğer Sitemizdeki İçeriklere de Göz Atabilirsiniz