İş Yeri Dekorasyonu

Mobilya dekorasyon ürünleri

Mobilya dekorasyon ürünleri sıklıkla iş yerleri ve ofislerde tercih edilmektedir. Ofis ortamlarında ton ve renk uyumu aranmaktayken görsel sunumlar oldukça ön planda tutulabilmektedir. Dekorasyon ürünleri dar alanları geniş gösterme ya da geniş alanlara sıcaklık katabilmek adına kullanılan tamamıyla görsellik ön planda olan ürünlerdir. Mobilya seçimlerinde ahşap dekorların birçok çeşidi ve tasarımı bulunmaktadır. Belirli meslek grupları ceviz rengi bir mobilya ile uygun seçim olduğunu düşünürken, bazı kişiler ise, beyaz mobilyanın huzur ve hatta mor rengin bereketi çağırdığını düşünebilmektedirler.

is-yeri-dekorasyonu
is-yeri-dekorasyonu

Dekorasyon Fikirleri

Evlerde ya da ofislerde sıklıkla kullanılan renkler belirli bir netlik kazanamamaktadır. Eski dönemleri düşündüğümüzde ofis renkleri açık tonlar ve çoğunlukla bej ya da şampanya gibi kremsi tonlar iken, son dönemlerle hemen hemen her rengin kullanıldığı görülmektedir. 2021 en çok kullanılan dekor fikirleri ise bu renkleri tamamlayarak zengin ya da natürel bir ortam sunmanın farklılığını taşımaktadır. 2021 yılına ait renkler pastel tonlar olarak görülmektedir. Mat renklerin ve Osmanlı aksesuarlarının yaşandığı 2019 ve 2020 yıllarının ardında 2021 de keskin bir geçiş planlanmıyor. Dekorlar yine Osmanlı motifleri ve natürel renkleriyle ev ve iş yerlerine renk katmaya devam edeceklerdir.

Mobilya Dekorasyon Ürünleri

Mobilya dekorasyon ürünleri olarak içlerinde en çok ofis ortamları için tercih edilenler deri koltuklar ve kaftan dekorları olmaktadır. Ofislere yakışan ve koruduğu inancıyla kullanılan mavi tasarımlı seramikler yine iş yerleri için vazgeçilmezler arasında ilk sırada yerini alabilmektedir. Dekorlardan bahsedilmişken, duvar kâğıtları da günümüzde en çok alternatifi bulunan ve tercih edilen dekorasyon çizgileri arasındadır. En çok tercih edilen duvar kâğıtları arasında gül motifli desenler bulunmaktadır. Çoğunlukla yeni evli çiftleri salonlarını süsleyen duvar kâğıtları hemen hemen çocuk odalarının ise vazgeçilmezleri arasındadır. Kız çocukları için Barbie ve prenseslerden oluşan duvar kâğıdı modelleri tam anlamıyla çocukların hayal dünyalarına bir adım gibi evlerin en anlamlı ürünü olabilmektedir. Bu nedenle salon dekorasyonu için ya da iş yerlerinde mevcut dekorasyonlar için ne kadar duvar kağıtları önem arz eder bilinmez ama kız çocuklarınızın odalarında paha biçilmez bir değere sahip olduğu görülmektedir.

Diğer Sitemizdeki İçeriklere De Göz Atabilirsiniz