L Salon Dekorasyonu

L Salon Dekorasyonu

Evlerde dekorasyonuna en çok dikkat edilen yer salonlardır. L salon dekorasyonu ise özel bir dikkat istemektedir. L bir salonunuz varsa mobilya seçimini de buna uygun olarak yapmanız gerekiyor. Bunun yanında bu salonlarda koltuk takımı yerleştirilen ve oturma bölümü olan yer ile yemek odasının koyulacağı alan ayrı olarak planlanabilir. Hatta sanki aralarında bir duvar varmış gibi iki ayrı oda olarak da kullanılabilir. Koltukların koyulacağı bölüm tam bir köşe ise koltuk takımını köşe takımı olarak seçebilirsiniz. Tv ünitesi de koltuklar ve mobilyalar ile uyumlu olarak seçilmelidir. Duvara asılacak olan tablolar ve çerçeveler de çok da fazla abartıya kaçılmaması doğru olacaktır.

Mobilya Dekorasyon Ürünleri


Mobilyaların değiştirilmesi büyük maliyetler getirebilir bu nedenle de ev dekorasyonunda yenilik yapılmak istendiğinde ise mobilya dekorasyon ürünleri yenilenebilir. Daha uygun fiyatlı olmalarıyla da bütçenizi zorlamayacaktır. Mobilya olan dekor ürünleri aynı zamanda işlevsel olmaları ile evde konforun artmasında da etkili olmaktadır. Kitaplıklar, tv üniteleri, sehpalar, aksesuarlar mobilya dekor ürünleri olarak kullanılmasının yanında üzerlerine koyulan kitaplar, televizyon, çerçeveler ile görsellik tamamlanmaktadır. Pek çok firma bu tarz ürünleri tasarlamakta ve beğeninize sunmaktadır. Yüzlerce ürün olduğundan bunların arasından son moda trendleri bulabilir ve kendi tarzınızı da evinizin dekorasyonunda yansıtabilirsiniz. Mobilyadan üretilen dekor ürünleri özellikle doğaya uyumlu olmasıyla da sağlığa zararlı olmamasıyla da uzun yıllar kullanılmaktadır.

2021 Ev Dekorasyon Trendleri


Ev dekorasyonunda trendler her yıl değişmekte ve 2021 ev dekorasyon trendleri de beklentileri karşılamaktadır. Doğaya dönüşü ve rahatlığı simgeleyen sadelik önümüzde ki yılın en çok kullanılan trendi olacaktır. Evde bulunan fazla eşyalar artık kaldırılacak ve minimal bir dekorasyon kullanılırken aynı zamanda kişinin konforundan da vaz geçilmemektedir. Kalabalık görüntülerden kurutulacak, sadeliğin ve huzurun keyfini de doyasıya çıkartacaksınız. Aksesuar kullanımı da minimal düzeyde tutulmalıdır. Sadelik ve yalınlık benim tarzım diyorsanız önümüzde ki yıl sizin yılınız olacak ve evinizde kendi tarzınızı yansıtma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Küçük dokunuşlar ile evinizde yeni bir hava katabilir ve yeniliği de yaşayabilirsiniz.