Marshall Boya Renkleri ile yaşam alanlarınızı daha modern renkler ile dekore edebilirsiniz. Canlı renkler dışında klasik renkleri de bu yıl Marshall boya renkleri içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca ev dekorasyonuna yön veren trend renkler ile de daha modern evler dizayn edebilirsiniz.

Marshall boya renklerisadece geniş renk skalası için değil sağlık için uygun ve hijyenik boya alternatifleri için de sıklıkla tercih edilmektedir. Odalarınızda farklı renk geçişleri yapmanıza imkan sunan ve pek çok ara tonu da bir arada bulabileceğiniz Marshall boya renkleri listesinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz ve bu yıla damgasını vuran Marshall boya renkleri listemize göz gezdirebilirsiniz.

En Çok Kullanılan İç Cephe Boya Renkleri Yazımızı da İnceleyebilirsiniz…

En Popüler Marshall Boya Renkleri

Marshall boya renkleri uyguladığınız alandaki farkı hemen hissedebilirsiniz. Bu yıl yeni renk çeşitleri ile artık en pastel tonlardan gölgeli ara tonlara kadar onlarca farklı renk içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Modern bir yaşam alanı oluşturmak için ve mobilyalarınızı ön plana çıkartmak için sizler de seçiminizi en popüler Marshall boya renkleri listesi içerisinden tercih edebilirsiniz.

Marshall Gelin Teli Rengi Boya

marshall en cok tercih edilen boya renkleri gelin teli

2022 Marshall boya renkleri içerisinde en göze çarpan tonlardan biri olan gelin teli boya rengi ile romantik bir seçim yapmış olacaksınız. Orta tonlarda yer alan gelin teli boya rengi ağırlıklı olarak bej ile sütlü kahve renginin bir tonudur.

Özellikle şık ve modern salon ile oturma odası için en ideal boya rengi seçimlerinden biridir. Romantik veya klasik döşenmiş bir genç odası için de gelin teli boya rengini tercih edebilirsiniz.

En trend renkler içerisinde yer alan Marshall gelin teli boya rengi ile göz alıcı bir iç cephe boyası tercih edebilirsiniz.

Marshall Tütsü Rengi Boya

marshall en cok tercih edilen boya renkleri tutsu

İç cephe duvar rengi olarak bu yıl Marshall tütsü rengi boya sıklıkla tercih edilmektedir. Açık bir ton arıyorsanız seçiminizi tütsü rengi boyadan yana kullanabilirsiniz. Özellikle dar koridorlar ve antreler için en uygun renklerden biri olacaktır.

Çok açık sütlü kahve tonunu andıran tütsü rengi boya küçük odaların daha ferah durmasını sağlayabilmektedir. Karanlık odaların hem aydınlık hem de şık durması için Marshall boya renkleri içerisinde yer alan tütsü boya rengini seçebilirsiniz.

Marshall Vanilya Çiçeği Rengi Boya

marshall en cok tercih edilen boya renkleri vanilya cicegi

Modern ve şık salon ve oturma odaları için Marshall boya renkleri içerisinde bulunan vanilya çiçeği rengi en popüler tonlardan biridir. Krem ve sarımsı bir renk olan vanilya çiçeği rengievinizin tüm odalarında da kullanabileceğiniz tonlardan biridir.

Vanilya çiçeği rengi boya ayrıca tüm mobilya modelleri ve renkleri ile de kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir. Açık bir renk olmasının yanı sıra sıcak bir ton olduğu için tüm dekorasyon stillerinde vanilya çiçeği rengi boyaya yer verebilirsiniz.

Marshall Çiğ Damlası Rengi Boya

marshall en cok tercih edilen boya renkleri cig damlasi

Özellikle çocuk ve bebek odası için sıklıkla tercih edilen Marshall çiğ damlası rengi boya sıcak ve oldukça çekici bir renktir. Mavinin tonlarında olduğu için küçük odaların daha geniş durmasını sağlamaktadır.

Enerjisi oldukça yüksek ve sıcak bir renk arıyorsanız seçiminizi çiğ damlası rengi boyadan yana kullanabilirsiniz. Mavi rengi evinizde kullanmak için ara bir ton olarak tercih edebileceğiniz çiğ damlası rengi boya oturma odası ve salon için de ideal bir tondur.

Marshall Kırık İnci Rengi Boya

marshall en cok tercih edilen boya renkleri kirik inci

Marshall boya renkleriiçerisindeki en popüler renklerden biri olan kırık inci rengi boya oldukça şık bir tondur. İçerisinde krem renginin farklı tonlarında pek çok pigment bulunmaktadır.

Bunun için yansımalı bir renk olduğunu söyleyebiliriz. Salon ve oturma odası için Marshall boya renkleri içerisinde bulunan kırık inci boya rengini tercih edebilirsiniz.