En İyi 10 Modern Ev Dekorasyonu

Modern ev dekorasyonu herksin araştırdığı bir konudur. Çeşitli yöntemlerle sizler de dekorasyon konusunda farklılıklar oluşturabilirsiniz. En iyi modellerden biri duvar boyasıyla oluşturulan modellerdir. Özellikle kemik renkler, toprak tonlar evinizin havasını değiştirecektir. Bordür kullanma seçeneği de değerlendirebilir.

Bordürün de aynı renk olması anlamsız olacaktır. Koyu renklerin kullanıldığı alanlarda açık renk bordür çok şık olacaktır. Diğer bir yöntem ise aydınlatma değişiklikleridir. Büyük boy aydınlatmalar evinizi çok şık gösterecektir. Kristallerden ziyade cam detaylı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Avangard parçalarla diğer modern parçaları da birleştirebilirsiniz.

Mavi ve Kırmızıyı Korkmadan Kullanabilirsiniz

Hasır ürün kullanımı bir diğer dekorasyon seçeneğidir. Hasır ürünler modern görüntü oluşturmak için idealdir. Hasırlara uygun bitki kullanımını da değerlendirebilirsiniz. Yeşilin dinlendiriciliği ile toprak tonlarının uyumu modern ev dekorasyon konusunda vazgeçilmezler arasındadır.

Bitki saksılarına hasır dolayarak farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.. Mavi tonlarını kullanarak da dinlendirici etkiyi oluşturabilirsiniz. Özellikle mavi beyaz kırmızı tonlarını harmanlayarak dekore ettiğinizde evi hem canlı hem düzenli bir görüntü elde edebilirsiniz.