Trend Banyo Dekorasyonları

Trend Banyo Dekorasyonları

Ev dekorasyon ürünleri denildiğinde salon ve mutfaktan sonra, banyolar en çok özenilen bölüm oluyor. Diğer ev dekorasyonlarına göre daha farklı bir yol izlenilmesi gereken banyolar için bu yazımızda sizlere uygulayabileceğiniz trend dekorasyon fikirlerinden bahsedeceğiz. Özellikle son dönemlerde banyoda koyu renklerin daha çok tercih edildiğini belirtmeliyiz. Banyo denildiğinde, soft ya da beyaz tonların hakim olduğu bir dönemden, siyaha geçiş yaptığımızı düşünürsek, oldukça uçuk bir dekoratif döneme geçtiğimizi söyleyebiliriz. Peki, siz banyonuzun nasıl olmasını istersiniz, ya da hayalinizdeki banyo dekorasyonları nasıl? Yazımızın devamında bu konu hakkında sizlere bazı fikirler vermeyi hedefliyoruz. O halde gelin birlikte son dönemlerde en çok tercih edilen banyo dekorasyon ürünlerine bir göz atalım.

Modern Banyo Ürünleri

Banyo dekorasyon fikirleri arasında son zamanlarda en çok tercih edilen ürünlerin başında ahşap mobilyalar yer alır. Banyonuza koyacağınız bir ahşap rafın üzerine dekoratif olarak kullanacağınız ufak çiçekli saksılar ve banyo ürünleri ile oldukça güzel bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte banyo ürünlerinde en çok tercih edilen mobilyalardan biri de banyo dolabıdır. Son zamanlarda düz banyo dolaplarının yerini metalik ve koyu tonlarda olan dolaplar yer almakta. Böylece hafif bohem bir tarz ile banyonuzu baştan yaratabilirsiniz. Üstelik içleri oldukça geniş dolaplar alarak da tüm banyo ürünlerinizi rahatça dolaba yerleştirebilirsiniz. Banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünlerden biri de duvar kağıtlarıdır.

Banyoda Kullanılan Duvar Kağıtları

En çok tercih edilen duvar kağıtları, son zamanlarda revaçta olan üç boyutlu duvar kağıtlarıdır. Özellikle de banyoda dahi duvar kağıdı kullanılmaya başlanması, fayans seçimi zorluğundan da kurtulmanızı sağlıyor. Zemininizi beyaz ya siyah tonlarda fayanslar ile döşedikten sonra banyo duvarınızın bir kısmını uyumlu olacak bir duvar kağıdı ile kaplamanız, alanın da daha geniş gözükmesini sağlar. Böylece banyoda geçirdiğiniz vakitlerde daha konforlu hissedebilirsiniz. Online platform üzerinden ya da direkt olarak mağazalardan onlarca farklı duvar kağıdı seçebilirsiniz. Aynı zamanda su geçirmeyen duvar kağıtları da bulunuyor. Bu da duvar kağıtlarına su değdiğinde kabarma ya da soyulma yapmayacağını bizlere gösterir.

Diğer Sitemizdeki İçeriklere de Göz Atabilirsiniz